Slovo majitele

Od založení firmy do dnešní doby se řídíme 7 jednoduchými pravidly.

1

Za svou práci ručíme

Děláme svou práci tak, abychom se pod ni mohli podepsat. Ručíme za ní naším jménem, a to je víc než smluvní podmínky. Umíme pracovat s nejistotou v zadání, která je v našem oboru tak častá, a hledáme řešení, které je přijatelné, jak pro vás, tak pro nás.

2

Se zákazníkem jsme partneři

Jsme na jedné lodi, protože dobře víme, že za výběrem a implementací velkého systému vždy stojí zákazník, který je závislý na nás jako dodavateli. Tuto zodpovědnost si dobře uvědomujeme a náš přístup je proto založen na blízkém vztahu se zákazníkem, na důvěře a dobré komunikaci.

3

Základ je komunikace

Softwarové projekty jsou především o komunikaci, o porozumění zákazníkovi, o vzájemném pochopení. Velké, často velmi komplexní projekty, vyžadují maximální ostražitost nejen při plánování a vytváření zadání, ale především v průběhu projektu a proto dbáme na otevřenost při řešení problémů.

4

Záleží na lidech

Naše práce není založena jen a pouze na technických znalostech. Záleží především na lidech a jejich přístupu. Náš přístup k práci i k zákazníkům, není naučen na školeních, ale je založen na praxi, na zkušenostech a hlavně, máme ho v krvi.

5

Děláme to nejlépe, jak umíme

A lépe než naši konkurenti. To se sice lehce říká, ale těžko dokazuje. Pouze naši zákazníci mohou potvrdit, že naši lidé jsou špičkou v oboru. Našim zákazníkům umíme pomoci nejen s nejmodernější IT infrastrukturou, ale též při řešení složitých IT architektur. Požádejte si o reference, rádi vám vyhovíme.

6

Kvalita má přednost

Softwarové systémy jsou vždy zatíženy chybami. Snažíme se je minimalizovat, ale někdy až skutečný provoz ukáže chyby, které se neobjevily při testování. Pak je to zase o přístupu, dokážeme je rychle odbavovat a společně zákazníkem vše komunikovat tak, aby práce byla co nejefektivnější.

7

Práce nás baví

A baví nás o to více, když vidíme spokojeného zákazníka.

Jiří Kadlec

Zakladatel a majitel společnosti Datalite, spol. s r.o.